Pendrive w kształcie klucza – podaruj niebanalny upominek reklamowy!

Pendrive to praktyczny gadżet pozwalający na łatwe przenoszenie plików pomiędzy komputerami. Teraz możemy zamówić go także jako upominek reklamowy. Dostaniemy go także w wielu niebanalnych wzorach, na przykład w kształcie klucza!

Firmy bardzo często decydują się na zamawianie upominków reklamowych takich jak pendrivy. To obecnie skuteczny i przy tym niedrogi sposób na zareklamowanie swojej działalności. Mogą one stanowić upominki dla klientów, kontrahentów czy też dla pracowników – umieszczone na nich logo będzie wtedy reprezentowało firmę.

Aktualnie pendrivy można zamawiać w różnych wariantach. Oprócz tradycyjnych kształtów do wyboru są także te niebanalne, na przykład pendrive w kształcie klucza. Taką pamięć można zamówić między innymi w firmie GiftLogo, która posiada je w wielu kolorach do wyboru.

Co warto wiedzieć o upominku takim jak pendrive klucz? Jeśli także rozważasz jego zamówienie, zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem!

Pendrive w kształcie klucza – efektowny wygląd, praktyczne działanie

Głównym celem urządzenia takiego jak pendrive jest przenoszenie plików. Nie oznacza to jednak, że nie może mieć on efektownego wyglądu. Klucz wykonany z metalu to kapitalna propozycja – od razu przyciąga wzrok, a przy tym zajmuje niewiele miejsca. Co więcej, daje dużą przestrzeń do wykonania profesjonalnej personalizacji.

Pendrivy w kształcie klucza są płaskie – można jednak bezproblemowo wpiąć je w port USB każdego urządzenia. Posiadają także oczko, dlatego można łatwo przypiąć je do łańcuszka czy to kółka na klucze – mogą pełnić wtedy rolę breloka.

Do wyboru mamy różne pendrivy reklamowe tego rodzaju. W sprzedaży w firmie GiftLogo możemy znaleźć je w wielu kolorach do wyboru, w tym między innymi srebrnym, czerwonym, czarnym, różowym, zielonym, niebieskim.

Pod względem technicznym pamięć dostępna jest w wariantach od 2 GB pojemności do 32 GB pojemności. Prędkość zapisu wynosi 4 mb/s, a odczytu 8-10 mb/s.

Pendrive w kształcie klucza – idealne miejsce na logo Twojej firmy

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, pendrive reklamowy świetnie sprawdza się jako miejsce do lokalizacji logo czy też nazwy firmy. Chociaż gadżet ten sam w sobie jest niewielki, to jednak można umieścić na nim grafikę czy napis w wielkości aż do 3,5 cm x 1 cm.

Znakowanie najczęściej odbywa się przez wykonanie nadruku dającego trwały efekt. Dzięki temu pendrive może zawsze służyć jako skuteczna reklama dla firmy, która go podarowała.

Pendrive w kształcie klucza – ile to kosztuje?

Gdy chcesz zamówić taki upominek reklamowy, wcale nie musisz płacić za niego bardzo dużo! Ceny w firmie GiftLogo są bardzo przystępne – to jeden z najtańszych i przy tym najpopularniejszych produktów w jej asortymencie.

Za pendrive USB mający kształt klucza będziemy musieli zapłacić od około 15 złotych netto za sztukę do 18 złotych netto za sztukę przy większych zamówieniach. Jeśli zdecydujemy się na zamówienie mniejszej liczby pamięci, wtedy koszty mogą wynieść nieco więcej za jeną sztukę urządzenia.

Dokładny cennik wraz z praktycznym kalkulatorem można znaleźć na stronie internetowej GiftLogo – wystarczy tylko zaznaczyć liczbę sztuk oraz pojemność pamięci, aby natychmiast zobaczyć, ile będziemy musieli zapłacić za jedno urządzenie oraz za całe zamówienie. Firma dolicza także koszt transportu wynoszący 20 złotych netto na terenie całej Polski.

Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia na nietypowe pendrivy klucze już teraz!