Miejsce pod konferencję

SALIO Equisport RESORT oferuje wysoki standard obsługi, dwie doskonale wyposażone konferencję oraz opiekę przez cały pobyt w ich klubie. Wyposażone one są w: wifi, rzutniki multimedialne, ekrany, profesjonalne nagłośnienie, mikrofony oraz flipcharty – wszystkie niezbędne udogodnienia. Możliwość dowolnej aranżacji wnętrz sprawia, że centrum konferencyjne sprawdza się przy różnego rodzaju wydarzeniach. Otóż, obiekty konferencyjne Łódź to wiele możliwości!

Liczne atrakcje

Salio – obiekt konferencyjny w Łodzi zachęca do wypoczynku w strefie chill out, gdzie możecie się Państwo zrelaksować przy profesjonalnym stole bilardowym. W sezonie proponujemy rozegranie towarzyskiego meczu w siatkówkę lub koszykówkę w duchu koleżeńskiej rywalizacji. Możemy zorganizować także naukę jazdy konnej pod okiem doświadczonego instruktora lub przejażdżkę konną dla zaawansowanych. Po wszystkich aktywnościach proponujemy wieczorne ognisko, które pomoże zrelaksować się na łonie natury i odpocząć od codzienności.

Centrum konferencyjne – Łódź

Stwórz niezwykłą atmosferę i daj pomóc sobie w organizacji konferencji! Salio to wszechstronny obiekt, który zaspokaja wszystkie potrzeby swoich gości. Doskonale poczują się tam przedstawiciele świata biznesu. Dogodne położenie ułatwia dojazd nie tylko z pobliskiej Łodzi, ale również z każdego zakątku kraju. Dzięki obiektom konferencyjnym w Łodzi będziesz miał pewność, że wszystko pójdzie jak najlepiej, a przybyli goście będą w pełni zadowoleni.