Dziesięć pomysłów na urodziny – party catering

Każdy z nas marzy o idealnej imprezie urodzinowej, która zapadnie każdemu z gości w pamięci do końca życia. Urodziny są nieodłącznym świętem w życiu każdego z nas, celebrujemy je co roku. Jest to dla nas radosny czas. Na takie okazje warto zainwestować w party catering.

Gdzie zorganizować urodziny? Kilka opcji dla małych i dużych.

Opcji jest naprawdę całe mnóstwo! Przedstawiam zatem kilkanaście propozycji miejsc, w których warto zorganizować urodziny. Tanie i droższe opcje, dla rodziców oraz dla tych bez maluchów. Dla każdego coś dobrego!

  1. Swoje własne podwórko. Bardzo tania i wygodna opcja, wystarczy rozłożyć krzesła i stoły. Nie trzeba niczego wynajmować i martwić się kosztami.Jesteśmy na własnej posesji więc możemy robić to, na co mamy ochotę! Można urządzić grilla, dyskotekę pod chmurką i tym podobne.
  2. Mieszkanie/dom. Tak jak w pierwszym punkcie, miejsce to ma wiele zalet – jednak wiąże się z bałaganem i często zniszczeniami. Choć jest fantastycznym rozwiązaniem jeśli mamy urodziny w zimę.
  3. Kręgielnia. Miejsce raczej wszystkim dobrze znane. Można trochę rywalizować w drużynach i spędzić miło czas. Kwestią jest tylko zarezerwowanie kilku torów.
  4. Zoo. Świetna opcja jeśli posiadamy dzieci. W zoo można zorganizować atrakcje dla dzieci jak i również dla dorosłych. Długi spacer również nikomu nie zaszkodzi!
  5. Park linowy. Genialne rozwiązanie dla aktywnych fizycznie oraz tych którzy lubią adrenalinę i wyzwania. 
  6. Paintball – dla tych odważnych i zwariowanych. Jeśli lubimy się wyszaleć, zmęczyć i rywalizować a nie jest nam straszne bieganie i zabrudzone ubrania – jest to właśnie najlepsza opcja!
  7. Park trampolin. W ostatnich latach tego typu rozrywka podbija serca ludzi. Ciekawa aktywność, podczas której można wyzwolić wiele emocji.
  8. Park rozrywki. Dla małej i dużej grupy sprawdzi się fenomenalnie. Wiele atrakcji, które mogą zająć nawet więcej niż jeden dzień.
  9. Aquapark. Dla małych i dużych, całych rodzin lub grupy znajomych. Odpoczynek i odrobina rekreacji nie zaszkodzi nikomu!
  10. Agroturystyka. Miejsca tego typu są świetnym wytchnieniem od codziennego zgiełku. 

A po atrakcjach… czas coś zjeść!

Jeśli już wybierzemy co chcemy robić w tym szczególny, wyjątkowym dniu, który ma na celu celebrowanie dnia naszych narodzin, warto zastanowić się co przyrządzimy dla naszych gości. Jeśli jednak wolimy aby ktoś inny tym się zajął warto zastanowić się nad cateringiem. Usługi cateringowe są coraz częściej wybierane w kwestii organizacji wszelakich imprez.Bez problemu w internecie znajdziemy catering party. Szybko, tanio i bezproblemowo! Catering sprawi, że całą swoją energię, uwagę i czas będziemy mogli w pełni poświęcić na celebrowanie tak wyjątkowego dnia. Przecież nie chodzi o to, by być jeszcze bardziej zabieganym!