Tajskie jedzenie w samym centrum Łodzi

Każdego lata Łódź przyciąga setki tysięcy turystów spragnionych poznania ciekawych miejsc, a także możliwości zjedzenia czegoś pysznego w centrum Łodzi. Ten artykuł wskaże dlaczego Łódź jest idealnym miejscem na połączenie tych dwóch rzeczy.

Doskonale wiadomo, że wszędzie tam, gdzie są atrakcje turystyczne, potrzebne jest solidne zaplecze gastronomiczne. Na szczęście, w Łodzi problem pustych żołądków nie istnieje, a tajskie jedzenie smakuje tu równie dobrze jak w Azji.

Restauracja o której mowa nazywa się king kong i mieści się przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Otoczona urokliwymi zabytkami miasta, takimi jak: kino Polonia, Hotel Grand, Centralne Muzeum Włókiennictwa oraz Pałac Maksymiliana Goldfedera zwany jako Dom Bankowy przyciąga rzesze głodnych i spragnionych turystów tajskiego jedzenia w każdej formie.

Pracownicy restauracji king kong lodz, są prawdziwymi ekspertami w tym co robią. Na kuchni pracują wykwalifikowani kucharze prosto z Azji, którzy doskonale wiedzą jak odtworzyć smaki Azji. Co więcej, obsługa kelnerska jest odpowiedzialna za sprawne zarządzanie sali i profesjonalna obsługę gości. Każda z tych osób posługuje się językiem angielskim.

Zwiedzanie miasta nie może obejść się bez wstąpienia do restauracji na ciepły posiłek. Jeśli wybierasz się do Łodzi, warto zapoznać się z king kong menu, aby wiedzieć, co zamówić na obiad. W King kong na pewno spędzić czas w miłej atmosferze jedzą dobry posiłek.